טיפול בילדים עם בעיות של קשב וריכוז

ילדים רבים כיום מאובחנים כסובלים מבעיות קשב וריכוז. לעתים קרובות הם מאובחנים לאחר שנים רבות של התמודדות לא פשוטה, של קשיים חברתיים ולימודיים ושל התמודדות קשה של ההורים עם המצב, לצד התסכול הרב של הילד.

בעולם הרפואה הקונבנציונלית הפרעות קשב וריכוז מטופלות באמצעות תרופות, בין היתר ריטלין. תרופות אלו משפיעות אמנם על הריכוז של הילדים ומסייעות להם להתמודד עם הלימודים, אך מצד שני, הן מביאות איתן אינספור תופעות לוואי, כמו פגיעה בחיי חברה, חוסר בתיאבון, פגיעה בחיי חברה, ואדישות, תופעות אשר במקום לשנות את חייהם של הילדים לטובה, משנה את חיי הילד לרעה.

הוכחה הטובה ביותר לכך היא משבתות וימים טובים שאז הילד אינו נוטל את התרופה, והתנהגותו אינה משתנה בכהוא זה, ולפעמים ההתנהגות הבעייתית אך מחמירה, וזאת עקב כך שהתרופה רק דיכאה (מלשון דיכוי) את הסימפטומים.

ב"שיטת טריאן" לטיפול הומאופתי בילדים, מטפל בשורש הבעיה, כיוון שאני בודקת מהיכן נובעת הבעיה ומטפלת בה, ולא רק מטפלת בסימפטומים.

טיפול בהפרעות קשב וריכוז באמצעות הומאופתיה

ב-20 השנים האחרונות צברתי ניסיון רב בטיפול הומאופתי לכל הגילאים והתמחיתי בין היתר בטיפול בהפרעות קשב וריכוז.
רבים מהמטופלים שמקבלים טיפול הומאופתי חווים שיפור משמעותי במצבם החברתי ובהישגים הלימודיים. ילדים יכולים להמשיך ולהתפתח מבלי לסבול מכל תופעות הלוואי המלוות את התרופות הקונבנציונליות.

טיפול קשוב לילדים ולהורים

יחד עם זאת, שבכל שלב בטיפול אני עושה את מרב המאמצים להיות קשובה לילד, לזהות את המצוקות שלו ואת תופעות הלוואי שמלוות את חייו, אני יוצרת גם הכרות עם ההורים ומלווה את המשפחה כולה באמצעות ליווי הוליסטי, כדי שיוכלו להבין ממה באמת נובעת הבעיה וכיצד לתמוך בילד בצורה הטובה ביותר, ובמידה ולאם הייתה טראומה כלשהי בהריון ואו התנהגות הורית שגרמה לילד דיכוי מסויים .

אם ילדיכם סובל מהפרעת קשב וריכוז, פנו אליי לקביעת פגישה במרפאה ואשמח לעזור.

צור קשר

 בקליניקה שלי באלעד אני מקבלת באהבה ובסובלנות מטופלים מכל המגזרים, נשים וגברים, ילדים ומבוגרים. אני מזמינה אתכם ליצור איתי קשר ואשמח לחזור בהקדם

טלפון:

050-2682368

אימייל:

terryann1992@gmail.com

כתובת:

חוני המעגל 13 אלעד

צור קשר

בקליניקה שלי באלעד אני מקבלת באהבה ובסובלנות מטופלים מכל המגזרים, נשים וגברים, ילדים ומבוגרים. אני מזמינה אתכם ליצור איתי קשר ואשמח לחזור בהקדם