הפרעות קשב וריכוז – כיצד הומאופתיה יכולה לעזור?

על ידי eli

child photoילדים בכל הגילאים, לעיתים כבר בגיל הגן, מתמודדים עם הפרעות קשב וריכוז. זהו מצב שיכול להפוך את חייהם של הילדים לבלתי נסבלים, כאשר הם מתקשים לפתח חברויות וליצור קשרים חברתיים, מתמודדים עם קשיים בבית הספר ובגן ומוצאים את עצמם לא פעם מתוסכלים מאד.

בשנים האחרונות גדל מספר הילדים שמאובחנים כסובלים מההפרעה והם מתמודדים עם קשיים לאורך שנים, קשיים שנפתרים כיום בעיקר באמצעות תרופות כימיות כמו ריטלין.

תרופות אלו שמבטיחות לטפל בהפרעות קשב וריכוז יכולות אמנם לספק פתרון יעיל, אבל הן גורמות לתופעות לוואי שמשפיעות לעיתים בחריפות על חייהם של הילדים ויוצרות מעגל שהורים רבים מתקשים לפתוח ולמצוא בו פתרון. טיפול הומאופתי בילדים הסובלים מהפרעות קשב וריכוז יכול לספק פתרון טוב ובעיקר – טבעי.

הפרעה בקצב גבוה

הפרעות קשב וריכוז הפכו בעשור האחרון לשכיחות יותר ויותר בקרב ילדים. הסיבה לכך היא המודעות הגוברת לאבחונים. מכוני האבחון בכל רחבי הארץ עובדים שעות נוספות וילדים רבים מאובחנים כבעלי הפרעת קשב וריכוז כבר בגיל צעיר מאד.

מצד אחד מדובר בתופעה מדאיגה, שמחייבת לבחון מדוע סובלים כל כך הרבה ילדים מתופעה זו. מצד שני, מדובר בעבודה חשובה – כאשר האבחון עצמו לעיתים קרובות גורם להורים להבין מה הבעיה ולחפש פתרונות שיתאימו לילדיהם. בלי אבחון, ילד גדל ומפתח תסכול רב ובעיקר לא מקבל את הכלים שחשוב שיקבל כדי להתמודד עם ההפרעה.

יחד עם המודעות לאבחונים עלה גם השימוש בתרופות שמקלות על הפרעות קשב וריכוז. תרופות אלו ובעיקר ריטלין גוררות לא מעט תופעות לוואי שיכולות להיות משמעותיות מאד. ילדים רבים נכנסים לדכאון, סובלים מתסמינים בריאותיים לא נעימים ומגלים שהשגרה של לקיחת התרופות הכימיות משבשת את חייהם לא פחות מההפרעה עצמה.

מתוך כך, הורים רבים נכנסים לדילמות ומנסים למצוא פתרונות אחרים. כאן נכנסת לתמונה הרפואה האלטרנטיבית ובעיקר טיפול הומאופתי בילדים שיכול לעזור. הטיפול ההומאופתי שהוא טיפול טבעי יכול ללוות ילדים לאורך שנים מבלי ליצור תופעות לוואי והתמכרויות, שתי תופעות שמלוות לא מעט את הילדים שמשתמשים בריטלין ובתרופות קונבנציונליות אחרות.

טיפול הומאופתי בילדים – לפתור הפרעת קשב וריכוז בדרך הטבעית

הומאופתיה קלאסית מסייעת כבר מאות שנים לפתרון בעיות רפואיות ונפשיות. כיום כבר ברור שהיא יכולה לסייע לילדים הסובלים מהפרעת קשב וריכוז. הטיפול הטבעי נעשה בהתאמה אישית ולאחר אבחון הומאופתי מוקפד של הילד, בליווי של ההורים.

לאחר האבחון אני מתאימה את התכשיר ההומאופתי לילד ומלווה את הניסיונות הראשונים להשתמש בו. השימוש בתכשירים הוא טבעי ובטוח ואינו ממכר כמו ריטלין ותרופות אחרות. בנוסף, אין לתכשירים ההומאופתיים תופעות לוואי.

טיפול הומאופתי בילדים הסובלים מהפרעות קשב וריכוז נעשה בקליניקה שלי באלעד אך לא מסתיים שם. אני דואגת ללוות את המשפחה ולוודא שהטיפול אידיאלי עבור הילד ויוצר שיפור בחייו.

ילדים שנעזרים בתרופות קונבנציונליות מגיעים אליי ואני מסייעת בהתאמת תרופה הומאופתית שאפשר לצרוך לצד הטיפול הקונבנציונלי.

אני מזמינה כל משפחה שמתמודדת עם הפרעת קשב וריכוז לפנות אליי ואשמח מאד לעזור.

השאר תגובה

צור קשר

בקליניקה שלי באלעד אני מקבלת באהבה ובסובלנות מטופלים מכל המגזרים, נשים וגברים, ילדים ומבוגרים. אני מזמינה אתכם ליצור איתי קשר ואשמח לחזור בהקדם