טיפולי הומאופתיה במגוון בעיות

טיפולי הומאופתיה במגוון בעיות

טיפולי הומאופתיה יכולים לעזור לכל אדם, בכל מצב בו הוא נמצא, לחיות חיים טובים ומלאים יותר, בין היתר טיפולי ההומופאתיה יכולים לעזור ב:

  • פתירת מגוון סוגים של מחלות ובעיות רפואיות שונות. 
  • טיפול בבעיות של ביטחון ודימוי עצמי נמוך.
  • טיפול בבעיות נפשיות 
  • החזרת האיזון ושיפור איכות החיים. 
  • עזרה בקבלה והתמודדות עם השינויים בחיים.

הטיפולים ב"שיטת טריאן", בקליניקה שלי בהתאמה אישית לכל מקרה ולכל מטופל ואינם נעשים על פי פורמט קבוע.

טיפולי ההומאופתיה מתקיימים בקליניקה באווירה נעימה ונינוחה, כל טיפול מתחיל באבחון מוקפד שעוזר להציף את הבעיות שהמטופל מתמודד איתן, ובהמשך מתגבשת שגרת טיפול מותאמת אישית לכל מטופל. הטיפולים מתאימים לנשים, גברים, הגיל השלישי, ילדים ופעוטות.

אודות השיטה:

"שיטת טריאן" הינה שיטה בטיפול הומופאתיה קלאסית, שיטה זו פותחה עלי ידי, במהלך השנים וב"ה הביאה להצלחות רבות.

"שיטת טריאן" מבוססת על הבנה שהקב"ה ברא את האדם כמכלול אחד, גוף נפש ונשמה. 

בשונה מהרפואה הקונבנציונאלית המתייחסת לאדם כאיבר מסוים, ב"שיטת טריאן" לא מטפלים במחלה אצל בן אדם אלא מטפלים באדם שיש בו מחלה, מה שאומר שלא מטפלים בסימפטומים, אלא דואגים לזהות ולטפל בשורש הבעיה.

(לדוגמה, אדם הסובל מדלקות אזניים, ייגש לרופא אף אוזן גרון ולא לרופא גסטרו, ויקבל טיפול נקודתי לדלקת באוזן, בלי להתייחס למכלול האדם ומה באמת גרם לדלקת באוזן. דוגמא נוספת, אדם הסובל מבעיות בטן לא ילך לרופא עיניים, ושוב יקבל טיפול נקודתי לברכיים). בהומופאתיה מטפלים בבן אדם השלם, ולא בחלקיו (בהקשר לדוגמאות הנ"ל, טיפלתי בלא מעט דלקות אזניים, שמקור הבעיה היה לדוגמא: חרדת נטישה אצל ילדים, וגם אצל מבוגרים, פחדים לפני מבחנים, ועוד. דוגמאות לסיבות הופעת בעיות בטן: דיכוי של כעסים, אבל שלא בא לידי ביטוי, חרדת נטישה, ועוד.

כל הנ"ל רק דוגמאות על קצה המזלג, לגורמים אפשריים, ואין צורך להסביר שכל מטופל שהגיע עם בעיות כנ"ל, טופל בצורה ייחודית ואין דומה אחד לשני, והבעיות נפתרו ולא חזרו על עצמם.

הבעיות הפיזיות, הינם טפילים על הנפש, ולכן צריך לטפל בשורש הבעיה.

אי אפשר להפריד בין הנפש לגוף!!!

מכיוון שכך "שיטת טריאן" עוזרת לכל סוגי הבעיות או האתגרים עימם מתמודדים אנשים בחיי היום יום שלהם החל מבעיות "פשוטות" כגון: מיגרנה, אלרגיה, תופעות לוואי בגיל המעבר ועד טיפול מקיף ומתקדם בכלל הבעיות הנפשיות.

ריפוי לעומת דיכוי

טיפול אנטיביוטי במחלות זיהומיות אינו רפוי של המחלה ממנה סובל המטופל, אלא דיכוי בלבד של הבעיה. טיפול זה מפסיק את המשך התפתחות הדלקת אך הוא אינו מטפל בשורש הבעיה שבגינה נוצרת הדלקת מלכתחילה.

ב"שיטת טריאן" אנו יודעים כי המחלה ו/או הדלקת הינה ביטוי חיצוני בלבד לבעיה עמוקה ומורכבת יותר המקוננת בגופו של המטופל, ולכן אם לא נרד לשורש הבעיה ונטפל בה, המחלה תחזור בשנית.

חשוב להבין, שאם הדיכוי מאוד עמוק עקב שימוש מוגבר באנטיביוטיקה ושאר התרופות השונות שהרפואה הקונבנציואלית כה ממהרת להציע למטופליה, לא רק שהמחלה תחזור בשנית, אלא כאשר היא תחזור, היא תופיע גם באברים נוספים וחיוניים יותר בגופו של המטופל.

שלבי הטיפול:

הטיפול ב"שיטת טריאן" בנוי משני שלבים עיקריים:

בשלב הראשון, שאילת שאלות – המטרה להבין לעומק את מכלול הבעיות שיש למטופל תוך כדי התייחסות לסימפטומים המאפיינים את המטופל, בגוף, ברוח ובנפש.

בשלב השני – ניתוח מעמיק של תשובות המטופל והתאמת הטיפול הטוב והממצה ביותר אשר יטפל בשורש העמוק ביותר של הבעיה, על מנת למנוע הישנות הבעיה.

אם גם אתם רוצים להפסיק להתמודד עם הסימפטומים שכל כך מפריעים למהלך חייכם או של בני משפחתכם, צרו איתי קשר עוד היום והתחילו את התהליך שישפר את חייכם ללא היכר.

טיפולים הומאופתים לנשים

במהלך 20 שנות טיפול, בהן זכיתי לטפל במאות אנשים, פגשתי נשים רבות שמתמודדות עם בעיות פוריות וכניסה להריון, לצד נשים המעוניינות לעבור תהליך לידה טבעית ומחפשות ליווי מתאים. "שיטת טריאן" מסייעת לנשים אלו באמצעות טיפול הומאופתי המותאם אישית בכל פעם מחדש לאותה מטופלת.

סיפורי הנשים שבהן טיפלתי במהלך השנים רבים. כל אחת מהן נמצאת איתי בכל צעד שאני עושה בדרך ובהמשך, בטיפולים בנשים נוספות. אני מאמינה גדולה בקשר בין רפואה אלטרנטיבית ופוריות ובין רפואה אלטרנטיבית והריון ובין רפואה אלטרנטיבית ולידה שזכורה לטובה. את הערכים הללו אני מחברת במסגרת "שיטת טריאן" שפיתחתי לאורך השנים.

טיפולים הומאופתיים לילדים

"שיטת טריאן" יכולה לסייע לבעיות רבות איתן מתמודדים ילדים בכל מגוון הגילאים. בין היתר מגיעים לקליניקה ילדים הסובלים מהפרעות קשב וריכוז. ילדים הסובלים מבעיות בריאותיות כגון אסטמה, חרדות, הרטבת לילה, דלקות אזניים, בעיות עור ועוד,

"שיטת טריאן" לא נשארת אדישה גם לגברים בכל הגילאים, וגם לגיל השלישי ובעצם לכל מי שמעוניין לשפר את איכות חייו באמצעות דרך תורת ההומאופתיה הקלאסית והוותיקה.

מבעיות של כאבי גב ושרירים, חרדות ומתחים וכאבי ראש ועד לקושי בכניסה להריון או החלום על לידה קלה, כל מטופלת או מטופל הם סיפור בזכות עצמו, אותו אני מלווה שלב אחר שלב, יד ביד עם המטופל לאורך כל הדרך.

צור קשר

 בקליניקה שלי באלעד אני מקבלת באהבה ובסובלנות מטופלים מכל המגזרים, נשים וגברים, ילדים ומבוגרים. אני מזמינה אתכם ליצור איתי קשר ואשמח לחזור בהקדם

טלפון:

050-2682368

אימייל:

terryann1992@gmail.com

כתובת:

חוני המעגל 13 אלעד

צור קשר

בקליניקה שלי באלעד אני מקבלת באהבה ובסובלנות מטופלים מכל המגזרים, נשים וגברים, ילדים ומבוגרים. אני מזמינה אתכם ליצור איתי קשר ואשמח לחזור בהקדם