אודות שיטת טריאן

המשימה שלי

 המשימה שלי היא לסייע על ידי שיטת טריאן לנשים ולגברים בכל הגילאים, לצד ילדים, המתמודדים עם אתגרים בריאותיים ואישיים באמצעות "שיטת טריאן" לטיפול הומאופתי המתבסס על ניסיון של שנים רבות בתחום

שנות ניסיון רבות, ידע רב שנרכש עם השנים בלימודים ודרך טיפולים בשטח, הרצאות שמאתגרות ומחייבות להישאר מעודכנת לאורך זמן ומאות מטופלים שכל אחד מהם הוא סיפור הצלחה בזכות עצמו – זהו הקסם מאחורי "שיטת טריאן", הטיפול ההומואפתי שאני מציעה.

אני טרי בן קטיעי, הומופאתית קלאסית כבר למעלה מ-20 שנה. אני מטפלת בנשים, גברים, ילדים ובני הגיל השלישי בקליניקה שלי ביישוב אלעד שבמרכז הארץ. אני מטפלת בבעיות בריאותיות שמלוות כל אחד מאיתנו – מכאבי ראש ובעיות הורמנליות, בעיות התפתחות בילדים ואף אוטיזם וכן בחרדות ופחדים.

כל מטופל שמגיע לקליניקה מקבל התייחסות וליווי מקצועי ואישי לאורך כל מהלך הטיפול. לאחר אבחון מקיף ותשאול לגבי מצבו הפיזי והנפשי, האתגרים והבעיות שעומדים לפניו ומצבו הנפשי, אני מציעה טיפול לריפוי הגוף והנפש כמכלול אחד.

 • לטרי היקרה

  אני רוצה להודות לך על 13 שנות טיפול מסור ומוצלח. הידע והמקצועיות שלך, האכפתיות והאינטואיציה שלך, המסירות והסיעתא דישמיא שלך הם הנכסים שלך שעוזרים לנו. תודה רבה והצלחה רבה מאחל מקרב לב,

  פרופסור דב סקיבין פרופסור
 • הכרתי אותך יום לפני הלידה ומהפגישה הראשונה הייתה בנינו כימיה נפלאה. קיבלת אותנו בסבר פנים יפות, הקשבת לנו ונתת לנו הסברים מקצועים והכל עשית בחום, אהבה ואמפתיה נפלאה. סיפרתי לך שיש לי סכרת הריון, הרגעת אותנו שבעזרת ה' הכול יעבור בשלום. בזכותך חוויתי חוויה חיובית של לידה טבעית, כנגד כל הסיכויים.

  משפחת מקונן
 • אני מבקשת להודות לך על שקיבלת אותי באופן מידי עת הייתי עם כאבים חזקים לבלי נשוא. מיררתי בבכי מרוב כאבים ביד וכאשר יצאתי מהקליניקה שלך הצלחתי לתפקד עם היד וחזרתי לעצמי. תודה על הכול, תודה שאת את.

  דפנה
 • הגעתי אליך כמעט על סף ייאוש. רציתי לומר לך תודה קטנה-גדולה על האבחנה הנכונה, תודה גם על העצה הבונה, תודה על הידע והתבונה ותודה על שקראת נכון את המצב והתמונה. נפתחת לעצמך ולאחרים, יש בך את היכולת לתת מעצמך ולא רק מידיעותיך, זה קרוי חסד אמיתי. תודה שהפרחת בליבי ובגופי מזור. יהי רצון שרק תמשיכי לתת ולתת.

  מירי לוי תל אביב
 • הסיפור שלי עם טרי, מחזיר אותי כ-12 שנה אחורה. הייתי אז סטודנטית צעירה בלימודי הומאופתיה, בשנת חיי השנייה לערך. כ- 8 חוד' לאחר לידת בני הבכור, נקלטתי שוב להפתעתי. מיד כשגיליתי האיחור בווסת פניתי לרופאת הנשים שלי ע"מ להיבדק. היא בצעה בדיקת דימות (אולטרסאונד) ולמרבה ההפתעה נצפה שק הריון ריק. הרופאה אמרה שאבוא בשבוע הבא ונראה מה קורה. שבתי לאחר שבוע, ושוב נצפה בדימות שק הריון ריק. לאחר מספר שבועות של בחילות ותחושות לא טובות, טרי סירבה להמשיך הטיפול בי ואמרה כי כל עוד אני לא הולכת שוב להיבדק ע"י רופא/ת נשים ולערוך דימות נוספת, היא לא מטפלת בי. בעצתה, הלכתי שוב, לבצע בדיקת דימות אצל רופא אחר. להפתעתי, בדימות נראה עובר קטן!!! באם הייתי פועלת לפי עצת הרופאה, עובר זה לא היה כאן היום. ב"ה, בחסדי ה' ובעזרת הטיפול ההומאופתי הנכון, הגוף שלי לא פלט את העובר ובעצתה החכמה של טרי, התגלה העובר היקר שהיום הוא בני.

  ת.ש. אלעד

אודות טרי בן קטיעי

Alternative medicine

נעים מאד!

אני טרי בן קטיעי, מטפלת הומאופתית קלאסית, מרצה ובעלת קליניקה במרכז הארץ. מפתחת "שיטת טריאן".

את המסע שלי אל שבילי ההומאופתיה התחלתי לפני למעלה מ-20 שנה. הגעתי לתחום בעקבות בני שסבל מאסטמה קשה. ניסיתי לעזור לו בדרכים שכולנו מכירים דרך הרפואה הקונבנציונלית כאשר זו לא סייעה נאלצתי לחפש פתרונות נוספים. כך נחשפתי לעולם ההומאופתיה.

כדי להעמיק בתחום נרשמתי וסיימתי לימודי הומאופתיה שנמשכו 4 שנים בקולג' הישראלי מייסודו של ד"ר חיים רוזנטל. בהמשך זכיתי לסגור מעגל וללמד בבית הספר. בנוסף, השתתפתי כתלמידה בהשתלמויות רבות בכל רחבי העולם.

כיום אני בעלת קליניקה במרכז הארץ שנמצא במרחק נסיעה קצר מערי המרכז הגדולות. בקליניקה אני נפגשת מדי יום עם מטופלים בכל הגילאים , המתמודדים עם בעיות רבות. במהלך תהליך הטיפול אני מסייעת להם להתמודד עם בעיות רפואיות, נפשיות ורגשיות ולהתחיל דרך חדשה, באמצעות ההומאופתיה.

אני מתמחה בין היתר בליווי של נשים בכל הגילאים לאורך שלבי החיים אני מטפלת בהריון לידה ופוריות מסייעת לנשים ללדת לידה טבעית גם אחרי ניתוחים קיסריים.

יחד עם הטיפול במטופליי האישיים אני מרצה ברחבי הארץ בכנסים והשתלמויות בכל נושאי החיים אשר הומאופתיה יודעת לטפל בהם

רוצה שיפור אמיתי בחיים? התקשר עכשיו 050-2682368

צור קשר

בקליניקה שלי באלעד אני מקבלת באהבה ובסובלנות מטופלים מכל המגזרים, נשים וגברים, ילדים ומבוגרים. אני מזמינה אתכם ליצור איתי קשר ואשמח לחזור בהקדם