ליווי בהריון, תהליך הלידה וטיפול בפוריות

ליווי נשים בתהליכי פוריות

קולות הילדים הרבים שחיים לצד הוריהם המאושרים טופלו ב"שיטת טריאן", מעידים עד כמה שיטה זו עוזרת לנשים להרות גם במקרים הקשים ביותר שהרפואה הרגילה התייאשה מהם.

במהלך השנים נפגשתי שוב ושוב עם נשים שעוברות תהליכי פוריות לא פשוטים, הקב"ה ברא את האישה כך שבצורה טבעית היא אמורה להיכנס להריון, ללא בעיות והתערבות רפואית. כאשר צפים הקשיים אנו יודעים בוודאות כי יש חוסר באיזון בגוף האישה או הבעל, וגם כאן כמו בכל מקרה אחר אני יורדת לשורש הבעיה, מגלה את נקודת החוסר באיזון, ומטפלת בשורש הבעיה.

אצלי בקליניקה כל אישה זוכה לליווי צמוד שמותאם באופן מיוחד למצבה. אני מקפידה לאורך כל הדרך להכניס לטיפול לא רק את האיכויות של הטיפול ההומאופתי אלא גם ממד אישי ורוחני. השילוב הזה יוצר הקלה מידית, ומגדיל במאות אחוזים את הסיכויים להרות, גם לנשים שעברו טיפולי פוריות וכשלו

טיפולים אלה אינם מנוגדים לטיפול הקונבציונלי וכיום נשים רבות משתמשות בתרופות הומאופתיות שאמורות להקל על תסמינים רבים במהלך טיפולי הפוריות הקשים שעוברות חלק מהנשים.

ליווי נשים במהלך הריון

גם במהלך ההיריון עצמו, מסייעים התכשירים ההומאופתיים להקל על תופעות הלוואי. הודות ל"שיטת טריאן" ובאמצעות טיפול הומאופתי ממוקד אני עוזרת לנשים שסובלות מבחילות, הקאות, כאבי ראש, שינויים הורמונליים קיצוניים ותסמינים אחרים לעבור את ההיריון בשלום. לכל אחת מהנשים אני מתאימה את התרופות והתכשירים ההומאופתיים המתאימים לשלב ההיריון ולמצבה הכללי.

בין היתר אני משמשת כמלווה בלידות ומקלה על היולדות בדרך להפוך לאמהות באמצעות "שיטת טריאן" לטיפול בהומאופתיה ובאמצעות ליווי רוחני. ליוויתי במהלך השנים מטופלות רבות ברגעים המרגשים אך הקשים של הלידה וזכיתי להיות נוכחת ברגע המרגש שבו הן הופכות לאימהות.

אני מזמינה נשים לפנות אליי ולקבל ליווי בכל תהליכי הכניסה להריון, ההיריון והלידה.

טרי בן קטיעי – מטפלת אלטרנטיבית ומומחית להומאופתיה – מפתחת "שיטת טריאן"

צור קשר

 בקליניקה שלי באלעד אני מקבלת באהבה ובסובלנות מטופלים מכל המגזרים, נשים וגברים, ילדים ומבוגרים. אני מזמינה אתכם ליצור איתי קשר ואשמח לחזור בהקדם

טלפון:

050-2682368

אימייל:

terryann1992@gmail.com

כתובת:

חוני המעגל 13 אלעד

צור קשר

בקליניקה שלי באלעד אני מקבלת באהבה ובסובלנות מטופלים מכל המגזרים, נשים וגברים, ילדים ומבוגרים. אני מזמינה אתכם ליצור איתי קשר ואשמח לחזור בהקדם